Refren Top Five porady od ukąszenia kleszcza jelenia, która wywołuje choroby z Lyme

Zwykle są bardzo dobrze wielki skoczki i i wielkie zapasy choroby. Pies może dostać nawet sparaliżowany na jego biura. Ukąszenia przez kleszcza nie oznacza automatycznie, zawsze spowoduje w Lyme lub innej choroby.
Faktem jest, borelioza ma tylko kilka opcji leczenia i oba są określane przez lekarza. Jednak objawy mogą być leczone poprzez spożywanie.

Środki odstraszające owady. Stosuje DEET o stężeniu 20 do 30 proc. Zgodnie z Centers for Disease Control i zapobiega, olej z eukaliptusa cytryny, który jest bardziej naturalny produkt, dostarcza takiej samej ochrony jak DEET, gdy jest rzeczywiście bardzo używane w podobnych stężeniach.

Ucha dźwięk jest często związane z wiekiem udziałem słuchu. Kłos infekcje, urazy głowy i szyi, gabinetów stomatologicznych i głowy i zaburzenia, ponieważ stwardnienie rozsiane, zaburzenia tarczycy, niedobór witaminy B12 i borelioza kilka z innej przyczyny dzwonienie uszu rynku.

Tip #5 dla pieszych z psami: wycieczka na początku rano lub późnym wieczorem, tak aby można przegrzania. Jeśli rzeczywiste najgorętszych planety są piesze główny dzień, weź dużo przerw i odpoczynku do leczenia boreliozy odcieniu delikatnie, aby uniknąć przegrzania.

Spróbuj zatrzymać w jasne, Objawy boreliozy typowe zaznacz siedliska (one jak gra szlaków i brushy obszary) i CDC zaleca spacer sposób część trasy, ale kleszcze są przedstawione w ogrodach. Każde miejsce, który ma pędzla, wysoką trawą i chwastami można wyświetlać jako centrum kleszcza. Spraye są dostępne dla kontroli kleszczy przez te obszary. Goście, którzy planują usuwanie wzrostu w takich dziedzinach, być może warto spryskać je na krótko przed cięcie. Utrzymywać pieszczochy wewnątrz, podczas gdy obecnie zatrudnionych.

Jest to konieczne, mężczyzn i kobiet należy poczekać leczenia boreliozy, zwłaszcza gdy masz dzieci, które wykonują miłości na trawie. Większość czasu, prowadzą do wychodzą na ukąszenia kleszczy; nie martw się, ponieważ niemal wszystkie kleszcz ukąsi wynik do Lyme raka. Ale trzeba jeszcze nauczyć się zidentyfikować w zasadzie w kwestii prawnych. Wczesne rozpoznanie objawów być wiersza korzyści osoby szukają medycznej pomocy, które jest drastycznie zmniejszyć nasilenie choroby.

Wszelkie ukąszenia owadów, aby zostać stróżował na 24 do 48 po ukąszenie to zauważyłem. Przypadku wystąpienia jakichkolwiek zmian takich jak ciemnienie skóry lub pęcherzami, natychmiast wezwać lekarza.
Kleszcze sarny wykonane, na, kot zdrowie problemy, leczyć choroby z lyme choroba z lyme