Kleszcze pies – musi to robić, właściciel psa powinien wiedzieć

Na, że punktu, byłem gotowy odkryć każdy lekarz w oczekiwania w ustaleniu, co się stało z moją siłą. Jeśli kiedykolwiek znajdziesz kleszcza wraz z wami, które trzeba traktować to prawo i na temat.
Borelioza jest naprawdę prawdziwa choroba, która dotyka życia wielu ludzi i wiele osób ma więcej objawów choroby z Lyme i nie wiem, co dokładnie jest chory stron. Istnieje wiele sposobów z dala od ugryzienia przez kleszcza lub komara. (Tu jest nie dowód, że tego komara można przesyłać boreliozy u ludzi, podczas gdy istnieje dowód, że komarów są nosicielami z chorobą i wiem, że ludzie, którzy otrzymali oczu wysypka byków od komara). Tutaj jest bardzo informacyjny artykuł o bakterie boreliozy i Borrelia.

Po drugie testy na boreliozę mogą również być bezużyteczne i czasami mylące. Bakterii prowadzi do choroby z Lyme może być uprawiana tylko rzadko w bakteryjnych tablic rejestracyjnych. Istnieje tylko jeden test do badania medyczne zdiagnozować choroby z Lyme. Dlatego lekarz ma, pobyt na piłkę, aby znaleźć swoje objawy. I nawet on następnie również może nie ułożyła dziwne objawy jak borelioza Jeśli nieopatrznie leczenie boreliozy to „Jesteś nie w książce”.

Jeśli Twój kot wyjść na zewnątrz, sprawdzanie twój kot pod kątem kleszcze codziennie rano. Istnieją dowody wskazujące, że to zajmie co najmniej 10-12 godzin na kleszcza naprawdę przekazują burgdorferibacteria Borrelia do kota, więc chcesz złapać go jak najszybciej. Użyj pęsety, aby pozbyć się leczenie choroby z Lyme kleszcze, nie brudne palce! Można uzyskać kołnierze odporne na kleszcza, które działają jak pchłą obroże konkretnie Twój kot, i może również używać miejscowego spraye i krople Frontline lub rewolucji.

Co najmniej 12 okulary ramy czasowe! Twoje ciało jest prawie trzy czwarte wody! Potrzebujesz co najmniej dwanaście pełną szklanek wody dziennie podczas walki lyme. Podpowiedź: Moczu powinny pozostać jasne.

I napisali obrazów dwa jelenie kleszcze, które trochę mnie. Zrobiłem, więc nie ma żadnych objawów choroby z Lyme jednak udam się do podróży do lekarza na krwi spróbować, aby zobaczyć po prostu mieć boreliozy!

Środki odstraszające owady. Stosuje DEET o stężeniu 20 do 30 procent procent. Zgodnie z Centers for Disease Control i zapobiega olej z eukaliptusa cytryny, która jest często bardziej naturalny produkt, daje takiej samej ochrony jak DEET, gdy mogą być używane w podobne stężenia w mit.

Nawet jeśli usuniesz kleszcza, mieć lekarza, możesz sprawdzić i pracy test Lyme tylko omówione. Jak to może być utrzymana przez proste antybiotyki, to coś nie należy ryzykować.
kleszcza przypomnieć, pies, ubezpieczenie zdrowotne, leczenie ukąszenie kleszczy, ciemny niebieski wysypka