Kleszcze nie są Twoimi znajomymi

Jeśli Twój kot wyjść na zewnątrz, sprawdź, czy Twój kot kleszcze dzień po dniu. Guz zwykle odchodzi w tygodniu, chyba, że był ukąszony przez kleszcza jelenia przenoszenia choroby z Lyme. I’ve wiary, która zwykle powstaje lekarstwo!
W zależności od tego, dokładnie jaka część na świecie żyją w, kleszcze mogą wystąpić wszystkim cały rok. Dla większości z nas jednak późną wiosną daje pewność, że zima kleszczy jest ponad i każdy musi rozpocząć biorąc środki ostrożności.

Środki odstraszające owady. Stosuje DEET o stężeniu 20 do 30 proc. Zgodnie z Centers for Disease Control i zapobiega, olej z eukaliptusa cytryny, która jest często bardziej naturalny produkt, zawiera każdej takiej samej ochrony jak DEET, gdy jego używanych w podobny poziom.

Producentów zostały niedawno produktów reklamowych takich korzyści, linia frontu i wojny. Ale są one naprawdę bezpieczne? Brak. One może służyć tylko dla starszych kotów, ale aby wymienić je na koty. Te substancje chemiczne nie są zalecane dla kociąt do góry leczenia boreliozy 8-tygodniowy młodych.

Następnie umyć ręce z antybakteryjne detergentu i wody. Zimnica niektórych alkoholem wokół lokalizacji obszaru, który owadów można uzyskać za pomocą wacikiem. Następnie sterylizować Pęseta z zupełnie nową piłkę bawełny i więcej tarcie spożycie. Następnie Chwyć mocno poza na czele swojej osi za pomocą pęsety. Twoim zadaniem, dokładnie usunąć kleszcza od psa, jest aby usunąć całego kleszcza, głowy i prawie wszystkie. Odciągnąć pęsety, się i od środków objawy choroby z Lyme psa skóry właściwej. Jeśli szef krwiopijne pasożyty mogą być dołączone, próbować się ciągnąć temat pęsetą.

Nigdy nie czynić starania, aby usunąć kleszcza, przekręcając ją lub naciskając w dół nad nim lub chociaż ludzi. Również nie dotyczą nafty kleszcza. Zwiększyć swój ranking. pozwalają na powrót wrzucamy zawartość żołądka w krwiobiegu hosta a mianowicie Ciebie lub być może pies lub zwierzętom.

Choroba jest to bakterie rozłożone od ukąszenia zakażonych kleszczy. To proste Zobacz, dlaczego ktoś będzie się zarazić Kępa się na zewnątrz. Pierwotnie choroby był traktowany jako być delegowane do północno-wschodniej części tego miejsca. Pierwszy przypadek zdiagnozowano w pobliżu modelu miasta Lyme, instytucja finansowa złamać. Nazwa, należących do miasta obarczony choroby i jest dobrze znaną obecnie jako choroby z Lyme.

Jeśli Twój pies pokazuje cierpienie i ból po wymioty, jednak rozwijać go do weterynarza natychmiast. Może być połączone z zatrucia. Przewlekłe wymioty i utrata apetytu (przez więcej niż 24 godziny), z drugiej strony, może wynikać z zakażenia robakiem lub chorób zakaźnych.

Na zewnątrz to wspaniałe miejsce na pobyt w stanie Maine, w lecie. Po prostu zrób kleszczy kontroli, pokrycie skóry i Jeśli ugryziony przez kleszcza, czy rozpocząć doświadczenie oznaczeń i objawów powyżej, szybko skonsultować się z lekarzem. Lepiej być niż chorych.
Lymes choroby bakterie, choroby swędzenie, western boreliozy, objawy sztywność mięśni