Borelioza – niema zagrożenia dla zdrowia

Gdy choroba z Lyme w Twój psi osiągnie jego stopniowe etapy zakażenia, Twój pies może cierpi na paraliż. Pamiętaj, że większość ukąszenia kleszcza są jeszcze pomoże duże przedstawić.
Jeśli jesteś jak większość Amerykanów, furry rodzina są zwierzęta. Możesz pięknie pieścić, Chroń oraz dziel się dla nich, robi naprawdę najlepiej, aby przedłużyć życie towarzyszy podróży wiernych. American Veterinary Medical Association mówi, że typowy pies właściciel spędzi prawie 6.000 dolarów na zagrożenie dla zdrowia ich ukochany pies. I kto może winić? Jedno spojrzenie na te oczy soulful, lojalny i dotarcie do portfela. Odwagi! Te środki zapobiegawcze można podjąć osoby bite za pośrednictwem rachunku opieki nad zwierzętami.

I w rzeczywistości, dwa może stać się jednym. Choroby z Lyme może doprowadzić do uszkodzenia przysadki mózgowej, która kontroluje produktu całego układu hormonalnego. To masz jeszcze jeden istotny problem. I produkcji lyme może lub nie może przekształcić się w stan chroniczny, zwykle ma uszkodzenia przysadki mózgowej.

Wiele różnych powodów medycznych może oznaczać swędzenie. Może być również słyszałem to uczucie w celu przez przeszłość historyczną leczenia boreliozy z świąd. W tym artykule, bierzemy pod uwagę liczne przyczyny, dlaczego może wystąpić świąd.

Pacjentów, których są trochę przez kleszczy zakażonych Borrelia borelioza objawy. Objawy choroby z Lyme są omawiane tutaj, jak również metody na wykrycie go wcześnie, i wyzwanie po leczeniu objawów choroby z Lyme. Ponieważ objawy choroby z Lyme istnieje również od fazy początkowej infekcji, nie jest niezbędne móc szczególną ostrożność, aby kondycja się poprawi.

Podczas naszych ostatnich letnich miesięcy pies i pozadomowy kot właściciele zarówno ochronę swoich przyjaciół z pcheł i kleszczy obroże i/lub zmniejsza. Należy koniecznie wykonaj te takie same środki ostrożności, również poprzez upadek. Chociaż zaznaczyć dorosłych najwyższy szczyt wewnątrz objawy choroby z Lyme północno wschodniej występuje podczas od maja do lipca, kleszcze pozostaną aktywne podczas dla gospodarzy aż do października faktycznie później w zależności od pogody, warunki uprawy. W rzeczywistości pomimo chłód w powietrzu, kleszcze są od pozycji do wykrywania dwutlenku węgla został zwolniony z ciepłych krwią zwierząt ewentualnie psa lub jelenie i zachęta do zatrzask na ciepłe kurs.

Fuzz jest to borelioza u psów, Nieleczona, spowoduje, że destrukcyjne i przewlekłe zadrapania na Twój koci. Trwałe upośledzenie może odbywać się na mięsień sercowy, a także nerki. Twój psi Nerki filtrują i czyste jego krwi, więc nie są wyłączone. Podczas bakterii boreliozy Dyskutować nerki Twój pies jest zamykać w dół twój pies nerki do upewnij się, że nie wysiłku.

Przeprosiny dla wrażliwy i arachnophobic, którzy mają teraz jeszcze jedno do myślenia! Szczepionki przeciwko choroby z Lyme jest niedostępne w czasie pisania, więc backpackers, turystów i wczasowiczów w końcu jest szczególnie alert. Mamy nadzieję, że kawałek treści przypomni, miłośników przyrody należy zachować szczególną ostrożność i unikać niechcianych bliskie spotkania w przyjazny buggy.
znane choroby, Stowarzyszenie borelioza, borelioza test, borelioza swędzenie