Rak – nie może rozwijać się w ciele alkalicznym


Odrzuć resztki kawy z filtra i starą kawę w garnku. Sklepy nie dbają o jakość wody i przyjmują ją codziennie. I zacząłem dokładnie badać opłacalność.


Kiedy potrzebujesz niewystarczającej ilości wody, każda funkcja cielesna cierpi, a organizm zaczyna spożywać racjonalnie wodę. Długoterminowe racjonowanie wody prowadzi do przedwczesnego starzenia się i stanu.

Moje własne badania pokazują, że szkody powodowane przez diuretyki mogą być jeszcze bardziej dalekosiężne. Mogą, między innymi, PODNOSIĆ ciśnienie krwi do niebezpiecznych poziomów. Ponadto mogą one przynieść obrzęk, który potencjalnie mają na celu zmniejszenie.

Jednym z powodów, dla których piszę ten artykuł, jest fakt, że kiedy przyjaciel kupił jonizator wody, zaczął pić wodę po prostu przez. Nie wiedziałem nic o zadłużeniu finansowym o charakterze kwaśnym / alkalicznym. Wkrótce potem wydarzyły się dwie cudowne rzeczy. Jeden był bolesny i często po prostu pochłonięty wysypką na skórę, która miała miejsce przez 30 lat. Po drugie, moje artretyczne kolana przestały ranić. Ważniejsze niż ulga w bólu jest to, że nie muszę już brać pod uwagę tych leków, które mają wiele szkodliwych skutków ubocznych.

A więc proszę, jeśli tylko pomaga tylko jedna osoba, to jesteśmy zachwyceni. Jeśli pomaga, to znacznie się poprawiła. Wszystko myślałem, że to było zrobione jakikolwiek rodzaj narkotyków rrn w żaden sposób.

Nie taki pomysł, na pewno nie wyrządzi szkody, ale ponieważ naprawdę chcesz pomóc swojej pompie i grzejnikowi przetrwać, popadnij w kłopoty z użyciem wody destylowanej lub zjonizowanej wewnątrz mikstury 50/50. Zwłaszcza jeśli posiadasz pojazd GM z Dexcool. Ten ostatni „długowieczny” płyn chłodzący reaguje bardzo źle w połączeniu z chlorem, o czym diler odkrył w przeszłości.

Jeden pacjent, który już cierpi na dnę od prawie 12 lat, donosi, że stosując holistyczne uzdrowienie. tart koncentrat wiśniowy jest niezwykle pomocny, gdy pojawia się dna. Oświadczył, że czuje się lepszy, gdy wkrótce zaczął pić 2 uncje soku z wiśni dziennie. Mówi, że wiśnie balaton lub montmorency są najlepsze i doskonałe.

Często zalecanym zjonizowanym poziomem wody pitnej jest pH od 9,0 do 9,5. Ten poziom idealnie pasuje do wody, którą pijesz od rana do nocy. Ponadto można pić tę wodę, aby nauczyć się, że warzywa wszystko, na przykład odżywcze koktajle wykonane z proszku, sproszkowanej aspiryny i odżywczego dobrego samopoczucia.

Odkryjesz pH o wartości 9 lub wyższej, idealne do parzenia herbaty, kawy i zupy oraz do przygotowywania marynat. Możesz z pewnością sprawić, że truskawki będą słodsze, mocząc je w zjonizowanej wodzie o pH 10,0.